Koalicija za Premijera predizbornu kampanju neće završiti nikakvim spektakularnim javnim okupljanjem, velikim govorima niti koncertima estradnih zvijezda. To prepuštamo svojim političkim suparnicima da po “Madison“ recepturi svoj odlazak s vlasti obilježe taktovima glazbe i rijekama piva.

I zato Vas sve pozivamo da ih na dostojanstven način ispratimo u političku čekaonicu te poželimo da tu ostanu barem nekoliko mandata.

U skladu s onim što su nam ostavili, opustošenu Hrvatsku i osiromašene obitelji,  članovi Koalicije za Premijera predizbornu kampanju završit će iskazujući solidarnost s onima koji najteže žive.

U četvrtak, 8.rujna 2016. godine, u kasnim prijepodnevnim ili ranim večernjim satima, ugostili smo ili posjetili po jednu višečlanu obitelj s područja čije socijalne prilike zahtijevaju pomoć. Svaki kandidat na svakoj od 10 izbornih lista, sukladno svojim mogućnostima, darovao je članove te obitelji te ih uz skroman domjenak ohrabrio.